Filomuz

Alper lojistik Avrupa’nın dört bir yanını dolaşarak lojistik işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayacak güçlü bir filo ağına sahiptir. Alper lojistik sahip olduğu 50 araçlık filo gücüyle karayolu taşımacılığında siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak için çalışır. Güçlü ve çevreci filo ağı siz müşterilerimizden gelen ihtiyaçları karşılamayı sağlayarak sizlere başarılı ve kusursuz hizmet vermeyi amaçlar. 

Şirketimiz her geçen gün büyüyen filo ağı ile 2 ana hat üzerinden hizmet verir. Avrupa ve CIS ülkelerine hizmet veren filo ağı her geçen gün sınırları aşarak siz değerli müşterilerimize geniş hizmet sunar. Her geçen yıl güçlü filo sloganıyla hareket eden Alper lojistik 50 özmal araca sahiptir. Sahip olunan güçlü filo araçları Alper lojistiğe aittir. Hiçbir şekilde başka bir filonun araçlarını kiralayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermez. Kendi araçlarımızla sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmeyi sürdürür. Lojistik şirketimizin sahip olduğu güçlü araçlar siz değerli müşterilerimize hizmet verdiği gibi çevreye de hizmet eder. Güçlü filo ağı içerisinde yer alan araçlarımız Avrupa standartları içerisinde yer alır. Düşük emisyon salınımlı araçları çevre dostu bir performans sergiler. Şirketimiz mavi gezegene verdiği zararı en düşük seviyede tutmaya çalışır. Takındığımız çevreci tavır ile güçlü, yeşili seven ve doğaya en az zarar veren filomuz ile sizlere hizmet ederiz.  

Genç Yaştaki Araç Filomuzla Emanetlerinizi Güvene Taşırız 

Kara taşımacılığının önde gelen lojistik firması olarak siz müşterilerimize genç bir filo ile hizmet verir. Sahip olduğumuz araçların yaş ortalamasının genç olması sizlere daha iyi ve güvenilir bir hizmet vermenin önünü açar. Aynı zamanda Avrupa standartlarında taşımacılık hizmeti verdiğimizin bir göstergesidir. Genç yaştaki araçlarımız siz değerli müşterilerimizin yüklerini güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar. Bunun yanında yolcu ve şoför güvenliğini oluşturarak verimliliğin artmasını sağlar. 

Her geçen gün büyüyen filomuz güçlü, güvenilir, çevre dostu ve genç yaştaki araçları ile müşterilerimize taşımacılık alanında verimlilik endeksli hizmet sunar. Avrupa ülkelerine yüksek standartlarda taşımacılık hizmeti gerçekleştirir. Alper Lojistik güvencesiyle tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri ilişkileri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.