Lojistiği Tanıyın

2015 yılında İstanbul merkezli kurulan Alper Lojistik, uluslararası frigo taşımacılık hizmeti veren yenilikçi bir firmadır. Alanında uzman ve dinamik kadrosu 75 kişiden oluşur. Filo büyüklüğü 50 öz mal araçtan meydana gelen Alper Lojistik, artırdığı araç ve ekipmanları ile tam hizmet politikası sürdürür. Yaş meyve, sebze, donmuş gıda, kesme çiçek, et, balık ve narenciye ürün grupları ile kalıcı, güvenli ve inovatif lojistik çözümleri sunar. Firma, bakış açısı ile var olan hizmetleri geliştirip ihtiyaçlarınızı önemsediğini kanıtlar. Avrupa ve CIS ülkeleri firmalarının da iş ortağı olur. Belarus ve Rusya ile İrlanda ve İngiltere olmak üzere 2 ana hatta taşımacılık yapar. Aynı zamanda Almanya, Fransa, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Avusturya gibi ülkeler ile de çalışır.

Vizyonumuz
Misyonumuz

Her gün değişen ve gelişen lojistik sektöründe güvenilir, güçlü ve saygın bir firma olmaya çalışır. Kendi alanında uzman kadrosu ile müşteri gereksinimlerini tespit eder. Hedeflerine, edindiği deneyimler ışığında ulaşıp etkili ve kararlı çözümler sunar. Güçlü bilgi birikimi sayesinde hassas ürünlerin taşınması ve depolanması için teknolojik çözümler getirir. Modern ve yenilikçi bakış açısını her aşamada yansıtır. Gelecekte, sektör yeniliklerini öngörüp tasarlayarak farklılık yaratır.

Değerlerimiz

Alper Lojistik, müşteri memnuniyetini ve bağlılığını profesyonel bir seviyede tutarak en yüksek verimi sağlamayı amaçlar. Müşterilerini sektör hakkında bilgilendirip etik değerlere saygı duyarak güvenilirliğini gösterir. Filo yönetimi konusunda müşterilerine danışmanlık hizmeti verir. Dünyadaki yeniliklere karşı duyarlı olup uygulayarak öğrenme ve gelişmeyi destekler. Çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı sunan Alper Lojistik, sosyal iletişim sağlar. Birbirlerine karşı saygı duymalarına yardımcı olup sosyal paylaşımı artırır. Sorunları birlikte aşıp başarıları paylaşarak takım ruhunu yansıtır. Ekibinin bilgi ve beceri sınırlarını zorlamasını isteyerek sorumluluk almaktan kaçınmamalarını sağlar. Her aşamada toplumun beklentilerini düşünüp çevreyi korumaya karşı duyarlı olur. İşbirliklerini geliştirip hizmetlerinin sürekliliğini sağlar. Teknolojik yeniliklerden faydalanarak kurumu her zaman daha da ileriye taşımayı hedefler. Felsefesi ilkeli ve şeffaf bir yapı yaratmak olduğu Alper Lojistik, katılımcıları ile paylaşmayı seven bir kurum olduğunu da kanıtlar.