Tarihçe

Lojistik sektörünün en önemli markalarından olan Alper lojistik 2015 yılında kuruldu. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde sektöre adım atan şirketimiz günümüzde sektörün en çok aranan lojistik şirketi haline geldi. Şirketimizin tarihçe sayfası siz değerli müşterilerimize gücünü gençliğinden alan bir lojistik şirketi olduğumuzu gösterir.

Dünya metropolü İstanbul’un Karaköy semti Beyoğlu ilçesinde kurulan şirketimiz, son yılların tercih edilen lojistik şirketi haline geldi. Alper lojistik her geçen gün artan araç filosu, uzman ekibi ve edindiği tecrübe sayesinde aranan şirketler arasında yer almayı başardı. Birbirinden farklı çalışılan ürün gruplarıyla da siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet etmeye çalışır. Tarihçe olarak Alper lojistik kurulduğu günden bugüne farklı ürün gruplarının taşımacılığını üstlenmiştir. Bu durum lojistik şirketi için büyüme, gelişme ve müşteri memnuniyeti kazanımı sağlayarak en çok aranan şirket olmayı sağlar. Şirketimiz geçmişten bugüne çalışılan ürün grupları ağını genişletmeye devam eder. Çalışılan ürün grupları arasında donmuş gıda, et, balık, narenciye, sebze, meyve, kesme çiçek vb. ürünler yer alır. En çok aranan lojistik şirketi olarak en yeni teknolojilerden faydalanarak uyumluluk içinde çalışmalarını sürdürür. Özellikle çalışılan ürün grupları arasında donmuş gıda zincirini dayanıklı hale getirerek ürünlerin güvencesini veren şirketimiz müşteri memnuniyeti de sağlar.

Gücümüzü Bilgi Birikimimiz ve Deneyimlerimizden Alıyoruz

Alper lojistik yaptığı tüm işlemlerde ulusal veya uluslararası yönetmeliklere göre hareket eder. Tarihçe olarak bakıldığında bilgi birikimi ve deneyimi ile ilerler. Müşterilerini taşımacılık hakkında doğru bilgilendirir. Aynı zamanda çalışanlarına kendini geliştirme imkanı sunan bir lojistik şirketi olarak bilinir. Şeffaf ve ilkeli bir şekilde hareket eder. Katılımcılarına bilgi aktarımı yapan ve danışmanlık hizmeti sunan bir şirket olarak varlığını sürdürür.

Tarihçe olarak bakıldığında 2015 yılından bugüne giderek büyüyen, birçok ülke ile çalışan ve farklı ürün gruplarının taşımacılığını üstlenen şirketimiz, deneyimlerini müşteriler ile paylaşmayı amaç edinir. Alper Lojistik güvencesiyle tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri ilişkileri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.