Almanya - Türkiye Taşımacılık Hizmetleri
12.12.2022
  • URL Kopyalandı

Almanya Türkiye Taşımacılık Hizmetleri

Avrupa’nın en büyük ekonomisine sahip olan ülkelerden Almanya Alper Lojistik’in çalıştığı ülkeler arasında yer alır.  Almanya – Türkiye taşımacılık hizmetlerini frigo taşımacılık alanında deneyimli ekibiyle başarıyla sunar. Almanya, Avrupa’da Türk nüfusun en fazla yaşadığı ülke olması nedeniyle Almanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Almanya’ya devamlı yük aktarımı bulunur.  Alper Lojistik Almanya – Türkiye frigo taşımacılık hizmetlerini genellikle karayolu taşımacılığı seçeneği ile sunar. Firmamız yük cinsine ve müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak Almanya’dan Türkiye’ye taşıma sürecini planlar, düzenler ve uygulamaya geçirir. Taşıma sürecinin tüm aşamaları Alper Lojistik deneyimli ekibi tarafından planlanır, yürütülür ve titizlikle denetlenir.

Almanya Türkiye Frigo Taşımacılık Hizmetlerinde Deneyimli Firma Alper Lojistik

Almanya ve Türkiye arasındaki frigo taşımacılık hizmetlerinde taşınan yüklerin büyük bölümünü gıda maddeleri oluşturur. Son yıllarda Türkiye’den  Almanya’ya yaş meyve sebzeler ilk sırada olmak üzere et ve balık ürünleri ve donmuş gıda gibi ürünler ihraç edilmeye başlanmıştır. Alper Lojistik Almanya – Türkiye frigo taşımacılık hizmetlerinde yüksek modelli ekstra donanımlı kendi özmalı araçlarını kullanır. Alper Lojistik araç filosu gelişmiş teknolojilere ve soğutma sistemlerine sahiptir. Araçların iç donanımı farklı ürün gruplarını taşımaya uygun olarak özel tasarlanmıştır. Araçların soğutma sistemleri yol boyunca her noktada ısıyı aynı derecede tutar. Böylece, taşınmasını istediğiniz ürünlerinizde herhangi bir hasar, bozulma, erime vs söz konusu olmadan hedef noktaya ulaştırılır.

Alper Lojistik Almanya Türkiye Taşımacılık Hizmetlerini Nasıl Gerçekleştiriyor?

Alper Lojistik iki ülke arasındaki frigo taşımacılık hizmetleri sırasında ekstra donanımlı frigo dorseli araç filosuyla hizmet verir. Alper Lojistik Almanya’nın frigo taşımacılığında izin verdiği taşıma tonaj limiti çerçevesinde istediğiniz her ürün için soğuk zincir taşıma hizmetini sunar. Firmamız Almanya Türkiye taşımacılık hizmetleri için genellikle karayolu taşımacılığını tercih eder. Almanya – Türkiye arası taşımacılıkta kullanılacak karayolu hattı ürünlerin zamanında teslimi açısından birçok detayı etkileyebilir. . Bu nedenle Alper Lojistik her daim kusursuz hizmet vermek için yol hattı seçimlerini en iyi şekilde yapmaya çalışır. Frigo taşımacılık ile adım attığı lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan Alper Lojistik ile çalışmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.