Avusturya – Türkiye Taşımacılık Hizmetleri
12.12.2022
  • URL Kopyalandı

Avusturya – Türkiye Taşımacılık Hizmetleri

Uluslararası taşımacılık sektöründeki başarılı çalışmalarıyla adını duyuran Alper Lojistik hizmet zinciri içinde Avusturya Türkiye taşımacılık hizmetleri de yer alır. Orta Avrupa ülkeleri arasında bulunan Avusturya ile Türkiye arasında genellikle ihracat ve ithalat taşımacılık hizmetleri sunulur. Uzun senelerdir sektörde olan Alper Lojistik müşterilerine frigo taşımacılık alanında Avusturya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den Avusturya’ya taşımacılık hizmetleri sunar. Avusturya’nın denize sınırlı kıyısı olduğu için özellikle karayolu ulaşımı tercih edilir. Bu nedenle Alper Lojistik bünyesinde Avusturya – Türkiye karayolunda deneyimli sürücüleri görevlendirir. Böylelikle yükleriniz alanında deneyimli ve uzman sürücülerin kontrolünde hedef noktaya taşınır.

Alper Lojistik Deneyimiyle Avusturya’dan Türkiye’ye Frigo Taşımacılık Hizmeti Daha Güvenli

Alper Lojistik her ülkede uyguladığı gibi Avusturya Türkiye frigo taşımacılık hizmetleri için de profesyonel çözümler üretir.  Avusturya’dan Türkiye’ye soğuk taşımacılık ile taşınması gereken yüklerinizi yükleme noktasından son alıcıya kadar hiçbir sıcaklık değişmesi olmadan aynı sıcaklıkta taşır. Ürün gruplarının raf ömrünün kısalmaması ve genetik ve kimyasal yapılarının bozulmaması için sabit ısıda taşınması gerekli olan donanım Alper Lojistik araç filosunda bulunur. Alper Lojistik frigo taşımacılığı uluslararası standartlara göre yapmakta olup yük cinsine göre araç filosundaki ısıyı -26 dereceye kadar düzenleyebilir. Yükleriniz taşıma süreci boyunca alanında uzman sürücülerin denetiminde olur. Böylelikle yükleriniz Avusturya’dan yüklediğiniz şekilde son alıcıya kadar ulaştırılır.

Alper Lojistik Avusturya Türkiye Taşımacılık Hizmetini Nasıl Gerçekleştiriyor?

Avusturya’nın denize kıyısı sınırlı olması nedeniyle Alper Lojistik Avusturya – Türkiye taşımacılık hizmetlerini karayolu üzerinden verir. Bunun yanı sıra karayolu taşımacılığı güvenilir ve uygun fiyatları nedeniyle birçok müşteri tarafından daha çok tercih edilir. Frigo taşımacılık sektöründe adını duyurmuş bir firma olan Alper Lojistik yükünüzü gideceği yere aktarmasız taşıyarak zamandan kazanmanızı sağlar. Avusturya’dan Türkiye’ye taşınması gereken yükleriniz için gerekli olan belgeler kısa süre içinde düzenlenerek soğuk zincir yönünden yükünüzün cinsine uygun taşıma aracına verilir ve Türkiye’de istediğiniz hedef noktaya ulaştırılır. Sektörün en güvenilir taşımacılık firmalarından olan Alper Lojistik ile soğuk zincir taşımacılığı alanında yüklerinizi güven içinde istediğiniz noktaya ulaştırmak için müşteri temsilcilerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.